Trójstykowe Uroczystości 2014 r. - INFO

Aktualności » Trójstykowe Uroczystości 2014 r. - INFO

  • Plakat spotkania na Trzycatku
    Plakat spotkania na Trzycatku

 

Rozpoczęliśmy już bezpośrednie przygotowania do Spotkania Trzech Narodów Polski, Słowacji i Czech na Trójstyku w dniu 23.08.2014 r. Uroczystość poprzedzą dwa dni warsztatów dla Młodzieży.Załączamy INFO dla uczestników:

 

21.08.2014 rozpoczęcie o godz. 10-tej w Domu Rekolekcyjnym Jaworzynka-  Zapasieki. Po spotkaniu integracyjnym i posiłku, rozpocznie się warsztat tańca integracyjnego i biblijnego.

 

22.08.2014 drugi dzień warsztatów zakończony wieczornycm czuwaniem ze św. Michałem Archaniołem, Który przybędzie do nas w Figurze z włoskiej Góry Gargano wraz z O. Rafałem Szwajcą. To właśnie On poprowadzi wieczorne czuwanie Młodych.

 

23.08.2014 r. uczestnictwo w Eucharystii na Polanie Trójstykowej. Eucharystię rozpoczną procesje: z Cziernego, Herczavy i kościoła Matki Bożej Frydeckiej na Trzycatku. Młodzież Pl, Sk i Cz w procesji poniesie figurę św. Michała Archanioła z Gargano przy relikwiach św. Jana Pawła II. W dłoniach Młodych zapłnoną kaganki Iskry Kanonizacyjnej JP II. Nad polaną rozkołysze się Wędka Arki Młodych:))))

 

Serdecznie zapraszamy!