Podziękowania

Archiwum » Podziękowania

Podziękowania

 

 

 Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie na Kolędę Młodych Trzech Narodów. Zarówno Słowakom, Czechom, jak i Polakom za współpracę, otwartość serc i gotowość  do tworzenia relacji. Szczególnie jesteśmy wdzięczni gościowi honorowemu spotkania - Ordynariuszowi Diecezji Bielsko-Żywieckiej Księdzu Biskupowi Tadeuszowi Rakoczemu za przyjęcie zaproszenia i słowo skierowane do uczestników.

 

 Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy stworzyli klimat tego spotkania, dzieląc się swoimi talentami muzycznymi. Zespołowi ze Słowacji, grupie czeskiej, polskiemu wokaliście Jakubowi Foltakowi z gitarzystą Pawłem Mireckim, Zespołowi „Ucha” ze Straconki. A szczególnie bielskiemu kompozytorowi i pianiście Januszowi Kohutowi i wokalistce Ewie Urydze za koncert kolęd. Natomiast Bartoszowi Chudzickiemu za porwanie młodych do zabawy.

 

 Słowa wdzięczności kierujemy do wszystkich  darczyńców, ludzi dobrego serca, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tego, by spotkanie młodych trzech narodów mogło się odbyć.

 

 Międzynarodowa kolęda się zakończyła, ale nasze relacje trwają i mogą się rozwijać. Polska Komnata, słowacki Instytut Communio, czeskie Olbramice tworzą przestrzeń spotkania Arki Młodych, w której jest miejsce dla każdego.

 

 

 

Dziękujemy i pozdrawiamy

 

Komnata w Bielsku-Białej